Aktualności
2018-11-09
Wypiek rogali marcińskich
[ czytaj więcej ]
2018-11-09
PROJEKT-MY PASJONACI
[ czytaj więcej ]
2018-11-08
Pasowanie na czytelnika
[ czytaj więcej ]
2018-11-08
100 prac na 100 lat niepodległości
[ czytaj więcej ]
2018-11-08
Pływacy Klubu Olimpiad Specjalnych „Promienie” Kowanówko w Szamotułach
[ czytaj więcej ]
2018-11-04
"Chawerim Towim-poznajmy się"- Ogólnopolski projekt eTwinning.
[ czytaj więcej ]
Kadra pedagogiczna
ZSS w Kowanówku
Dyrektor szkoły:

Ewa Szczecińska

  • Od 1.09.1989 roku podjęła pracę jako nauczyciel
    w Szkole Podstawowej w Bogdanowie
  • Od 1.09.2003 r. objęła stanowisko dyrektora
    Zespołu Szkół Specjalnych w Bogdanowie
  • Z jej inicjatywy 1.09.2005r. Szkoła w Bogdanowie zmieniła siedzibę na ZSS w Kowanówku, poprawiając tym samym bazę lokalową
  • Kadra Nauczycielska:

    1. Sylwia Bardzik - świetlica
    2. Monika Bąkowska - muzyka
    3. Martyna Bartol - nauczanie indywidualne,edukacja dla bezpieczeństwa
    4. Artur Czaiński - chemia
    5. Zyta Czechowska- matematyka
    6. Jagoda Dekielińska- nauczanie indywidualne
    7. Kinga Frąckowiak- zespoły edukacyjno-terapeutyczne
    8. Agnieszka Garstecka - religia
    9. Katarzyna Golibrocka - informatyka
    10. Elżbieta Hanczarska - Ślachciak - nauczanie indywidualne
    11. Beata Guz - zespoły edukacyjno-terapeutyczne
    12. Elżbieta Ignaszczak - logopedia
    13. Natalia Jaworowicz - logopeda
    14. Jarosław Kaczmarek - religia
    15. Milena Kamińska - zajęcia rewalidacyjne
    16. Henryk Kos - wychowanie fizyczne
    17. Irena Lorenc - gimnastyka korekcyjna
    18. Barbara Łukowska - język angielski
    19. Jolanta Majkowska -Wicedyrektor - j. polski, historia, informatyka
    20. Joanna Michalak - wychowanie fizyczne, terapeuta integracji sensorycznej
    21. Elżbieta Narojczyk- fizyka
    22. Anna Nawrocka - j.niemiecki)
    23. Krystyna Nowak - biblioteka
    24. Waldemar Okulanis - technika, historia,wychowanie do życia w rodzinie
    25. Maciej Pawlak - geografia, biologia
    26. Joanna Pytlak - pedagog
    27. Aleksandra Radzińska - informatyka
    28. Paulina Rutkowska - nauczanie indywidualne
    29. Elżbieta Rzeska - Kamińska - plastyka
    30. Alicja Seredyńska - zespoły edukacyjno-terapeutyczne
    31. Mirosława Stanuch - technika, wychowanie do życia w rodzinie
    32. Grażyna Surma - j. polski
    33. Monika Szatkowska-Gibas - zespoły edukacyjno-terapeutyczne
    34. Ewa Szczecińska - matematyka
    35. Joanna Szczech - matematyka
    36. Ewelina Szymkowiak - zajęcia rewalidacyjne
    37. Marcin Tomaszewski - wychowanie fizyczne
    38. Natalia Walkowska - matematyka
    39. Beata Zdancewicz - nauczanie indywidualne
    40. Dorota Zydorczak - nauczanie zintegrowane

Pracownicy szkoły


Pielęgniarka

Wanda Olejnik


Pedagog szkolny

Joanna Pytlak


Sekretarz szkoły

Honorata Wójtowicz


Główny księgowy

Agnieszka Frąckowiak


Pomoc nauczyciela

Mirosława Słomińska

Violetta Polega

Agnieszka Kuleta

 


Pracownicy obsługi

Danuta Kin

Tatiana Jurak

Bernadeta Wałęga


Pracownik gospodarczy

Mirosław Kin