Aktualności
2018-11-15
WYCIECZKA DO GMINY ŻYDOWSKIEJ W POZNANIU
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
WYCIECZKA KOŁA TURYSTYCZNEGO IM. KAZIMIERZA NOWAKA DO MUZEUM POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
Szkolny konkurs „Estetyczna klasa”
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
SZKOLNE OBCHODY SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
Udział klasy 2B w ogólnopolskim projekcie " A może Polska"
[ czytaj więcej ]
2018-11-09
Wypiek rogali marcińskich
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2013-06-08
Podsumowanie wystawy - 10-lecie Koła Turystycznego

Pod koniec maja zakończyła, się wystawa prezentująca dokonania Koła Turystycznego w okresie dziesięciolecia działalności. Odbywała się ona w Bibliotece Publicznej w Obornikach i trwała dwa miesiące. Rozpoczęła się na początku kwietnia a skończyła pod koniec maja. Warto wspomnieć że nie jest to pierwsza nasza wystawa. Dotychczas zorganizowaliśmy pięć następujących wystawy, były to:

  • „Dorobek i osiągnięcia uczniów i nauczycieli ZSS w Kowanówku”,
  • „Przyroda Powiatu Obornickiego”,
  • „Szlaki Wodne Wielkopolski”,
  • „Kwiaty Polskie”,
  • „10-lat Koła Turystycznego”.

Z zadowoleniem informujemy że nasza wystawa, cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców Obornik. Oglądały ją osoby wypożyczające książki, studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz uczestnicy spotkań i różnych wydarzeń które odbywają się w Bibliotece. Potwierdzeniem tego że nasza ekspozycja, cieszyła się dużym zainteresowaniem jest duża ilość wpisów w księdze pamiątkowej. Wszystkie z nich były bardzo przychylne i życzliwe. Przykładowe wpisy brzmiały następująco: „ Jestem zauroczona wspaniałymi zdjęciami i wydobywającym się z nich klimatem, który oddaje niezwykłość miejsc i atmosferę wspólnych wyjazdów.”

Wielbicielka Koła Turystycznego Eler-ka

„ Podróże kształcą ktoś kiedyś powiedział i miał rację. Piękno Polski zachwyca jest tak wiele do zobaczenia. Podziwiajmy naszą Ojczyznę i wystawę też.”

Wiśniewski Ł.

„Wystawa bardzo mi się podoba, gratuluję wspaniałych wrażeń i dalszych sukcesów na szlakach turystycznych i na drugi raz więcej wrażeń.”

Mikołaj Binkowski

„Jestem pełna podziwu wobec zwiedzających, znaleźć tyle energii aby tyle zobaczyć rzadko spotykane! Trzymajcie się dalej! P.S. Bardzo ładna wystawa”.

Natalia Łaszczewska

„ Gratulujemy wystawy. Podziwiamy piękne zdjęcia. Zdajemy sobie sprawę ile pracy włożono w przygotowanie „wypraw”. Życzymy wytrwałości na kolejne lata.”

Publiczna Bibliotek Pedagogiczna, Oborniki B. Łukasiewicz – Lorent A. Muszak

„Podziwiamy waszą pasję podróżnika. Życzymy kolejnych pięknych wypraw. Ciekawa wystawa. Pozdrawiamy.”

Dzieci z Klubu Mądra Sowa i Panie: Barbara Zielińska Katarzyna Stachowiak Martyna Józefczyk

Dziękujemy wszystkim za przychylne komentarze i życzliwe zainteresowanie wystawą. Szczególne podziękowania należą się Pani dyrektor Krystynie Eichler za przyjęcie nas w gościnnych progach Biblioteki i za to że tak długo mogliśmy w niej gościć. Dziękujemy serdecznie do następnej wystawy!

Opiekunowie Koła Turystycznego: Maciej Pawlak


Galeria zdjęć

dodane przez