Aktualności
2018-11-15
WYCIECZKA DO GMINY ŻYDOWSKIEJ W POZNANIU
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
WYCIECZKA KOŁA TURYSTYCZNEGO IM. KAZIMIERZA NOWAKA DO MUZEUM POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
Szkolny konkurs „Estetyczna klasa”
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
SZKOLNE OBCHODY SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
Udział klasy 2B w ogólnopolskim projekcie " A może Polska"
[ czytaj więcej ]
2018-11-09
Wypiek rogali marcińskich
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2014-11-28
ZABAWA ANDRZEJKOWA

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

    I tak oto w naszej szkole dnia 27.11.2014r. odbyła się długo wyczekiwana popołudniowa zabawa andrzejkowa. W imprezie uczestniczyli uczniowie zespołów edukacyjo- terapeutycznych wraz z rodzicami, uczniowie nauczani indywidualnie, pani Dyrektor mgr Ewa Szczecińska oraz nauczyciele. Uczniowie przeżyli wspaniały wieczór, pełen magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów. Wszyscy bawili się doskonale. Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki przekłuwając papierowe serce. Nie zabrakło wróżby „lanie wosku”, którą odczytywaliśmy na ścianie z „ przymrużeniem oka”. Rodzice, opiekunowie, przy ciasteczku i kawie mogli obserwowali tańczące dzieci, porozmawiać ze sobą, poznać się lepiej.


    Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego miłego spotkania, składamy serdeczne podziękowania, a w szczególności serdecznie dziękujemy Panu Włodzimierzowi Cichackiemu za wspaniałą oprawię muzyczną. Dzięki wspaniałej muzyce wszyscy bawili się wspaniale. Bogaty i profesjonalny repertuar muzyczny nie pozwolił nikomu stać w miejscu. Dziękujemy również wolontariuszom: Julce, Maciejowi i Patryk za włączenie się w organizację andrzejek, szczególną wrażliwość i ciepły uśmiech. Zapraszamy Was na kolejne imprezy i jeszcze raz dziękujemy. Tegoroczne andrzejki można uznać za udane. Miłą niespodzianką będą fotografie wykonane podczas ,,wieczoru wróżb i tańca”.

    wychowawcy klas edukacyjno-terapeutycznych


    Galeria zdjęć

    dodane przez A. Radzińska