Aktualności
2018-12-09
Święto Chanuka w projekcie "Chawerim Towim- poznajmy się"
[ czytaj więcej ]
2018-12-09
Mikołajki w klasie 2B i 1A
[ czytaj więcej ]
2018-12-08
WIECZÓR Z ANIOŁAMI
[ czytaj więcej ]
2018-12-07
WYCIECZKA KOŁA TURYSTYCZNEGO DO POZNANIA
[ czytaj więcej ]
2018-12-05
Śpiewnik dla uczniów "Współczesna piosenka patriotyczna" w Ministerstwie Edukacji Narodowej
[ czytaj więcej ]
2018-12-02
PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU ETWINNING "A MOŻE POLSKA?"
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2015-05-17
TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Tydzień przedsiębiorczości i kreatywności, realizujący projekt dla klasy 1P, Szkoły Przysposabiającej do Pracy im. ks. Jana Twardowskiego, pt.” Młodzi i przedsiębiorczy” dobiegł końca.

Dobra szkoła XXI wieku to szkoła, która pozwala uczniom być kreatywnym, aktywnym i przedsiębiorczym na wszystkich jej płaszczyznach. Rozwijanie samodzielności, umiejętności społecznych, przedsiębiorczych - to są bardzo ważne zadania szkoły współczesnych czasów.
Dlatego też, młodzież z naszej szkoły podejmowała w tym tygodniu wiele wyzwań, mających na celu przede wszystkim poznanie swoich kompetencji organizacyjnych, rozwijanie zainteresowań i umiejętności praktycznych związanych z gospodarstwem domowym. Ucząc się planowania i organizacji kawiarenki szkolnej, dokonywali szacunkowych obliczeń wydatków, planowania zakupów. Przygotowywali pyszne potrawy i zachęcali swoich kolegów i pracowników szkoły do ich zakupu i degustacji. Podsumowując tygodniową ciężką pracę uczniów, ich zaangażowanie oraz odpowiedzialne podejście do zaplanowanych działań, należy ten czas uznać za bardzo udany, który wyposażył młodzież w nowe umiejętności niezbędne do funkcjonowania w dorosłym, samodzielnym życiu.

Zyta Czechowska


Galeria zdjęć

dodane przez