Aktualności
2018-11-15
WYCIECZKA DO GMINY ŻYDOWSKIEJ W POZNANIU
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
WYCIECZKA KOŁA TURYSTYCZNEGO IM. KAZIMIERZA NOWAKA DO MUZEUM POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
Szkolny konkurs „Estetyczna klasa”
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
SZKOLNE OBCHODY SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
Udział klasy 2B w ogólnopolskim projekcie " A może Polska"
[ czytaj więcej ]
2018-11-09
Wypiek rogali marcińskich
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2015-11-10
"WZOROWA FREKWENCJA"

1 października rozpoczęliśmy konkurs „Wzorowa frekwencja”, który ma motywować uczniów do systematycznego realizowania obowiązku szkolnego. Do udziału w konkursie zgłoszeni zostali uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły przysposabiającej do pracy i zespołu rewalidacyjno- wychowawczego. Co miesiąc następuje podsumowanie frekwencji klas oraz poszczególnych uczniów. Z tej okazji na dzisiejszej akademii nastąpiło pierwsze podsumowanie wyników konkursu, które podajemy w poniższej tabeli.

Na zakończenie pierwszego semestru uczniowie ze stuprocentową frekwencją otrzymają nagrodę w postaci dyplomu i upominków a na zakończenie roku medal WZOROWY UCZEŃ. Rodzice ucznia ze 100% roczną frekwencją otrzymają od dyrekcji szkoły list gratulacyjny.
Na zakończenie pierwszego semestru 3 klasy, które osiągną najwyższą frekwencję, otrzymają nagrodę w postaci dyplomu i upominków. Na koniec roku szkolnego zostanie wyłoniona klasa z najlepszą frekwencją w roku szkolnym 2015/16. Zostanie ona wyróżniona tytułem WZOROWA KLASA oraz otrzyma nagrodę rzeczową. Za zajęcie II i III miejsca klasom odpowiednio przyznane zostaną nagrody niespodzianki.

E. Ignaszczak, Z. Czechowska


Pobierz - zestawienie "WZOROWA FREKWENCJA"

Galeria zdjęć

dodane przez