Aktualności
2018-11-15
WYCIECZKA DO GMINY ŻYDOWSKIEJ W POZNANIU
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
WYCIECZKA KOŁA TURYSTYCZNEGO IM. KAZIMIERZA NOWAKA DO MUZEUM POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
Szkolny konkurs „Estetyczna klasa”
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
SZKOLNE OBCHODY SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
[ czytaj więcej ]
2018-11-12
Udział klasy 2B w ogólnopolskim projekcie " A może Polska"
[ czytaj więcej ]
2018-11-09
Wypiek rogali marcińskich
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2015-12-12
KONCERT KOLĘD DLA TOLI

Mając świadomość tego, że mała dziewczynka potrzebuje wsparcia w walce o swoje zdrowie, nie mogliśmy pozostać obojętni. Decyzja była szybka i jednoznaczna – „zorganizujmy charytatywny koncert kolęd dla Toli”. Czasu było bardzo mało, bo pomysł zrodził się pod koniec listopada, ale do zaśpiewania kolęd nikogo nie trzeba było długo namawiać. Odzew na nasze zaproszenie był natychmiastowy. Większość obornickich szkół i przedszkoli ( SP4, Gim.1, Gim. 3, Gimnazjum Prywatne, Prywatna Szkoła JD, ZSZ w Obornikach, ZSS w Kowanówku, Przedszkole „Bajka”, Przedszkole „Rupaki”, Zespół Przedszkoli z ul. Młyńskiej ale również szkoły z Ludom i Połajewa wyraziły chęć zakupu cegiełki i wsparcia tej inicjatywy. Za wszelką okazaną pomoc nie tylko szkołom, ale również osobom prywatnym osobiście podziękowała Pani Dyrektor ZSS w Kowanówku mgr Ewa Szczecińska, a przede wszystkim podziękowała mała Tola, która była obecna na sali OOK podczas spotkania. Koncert dostarczył wszystkim uczestnikom niesamowitych artystycznych i duchowych wrażeń. Przeniósł nas w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji koncertu, tym którzy uczestniczyli w uroczystości jak i tym, którzy zakupili cegiełkę i wsparli nas duchowo.

W koncercie wystąpili: Beata Zdancewicz, Zyta Czechowska, Dorota Grądzielewska, Agnieszka Garstecka, Monika Bąkowska, Mariusz Kozłowski, Julia Czechowska, Zespół Ardente pod kierunkiem Pani Arety Zmyślińskiej, Zespół Do-Re- Mi pod kierunkiem Pani Moniki Bąkowskiej, Maciej Skrzypiec, Kornelia, Artur Czaiński.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi OOK w Obornikach Panu Adamowi Krasickiemu oraz Marcinowi Samolczykowi, za pomoc w organizacji koncertu i udostępnienie sali widowiskowej.

Organizatorzy koncertu


Galeria zdjęć

dodane przez