Aktualności
2018-02-10
Tłusty czwartek i akcja Szkolnego Koła Caritas
[ czytaj więcej ]
2018-02-09
"Świat się kręci"
[ czytaj więcej ]
2018-02-02
Projekt edukacyjny „Śladami wielkich artystów… „
[ czytaj więcej ]
2018-01-30
Koncert kolęd 2018
[ czytaj więcej ]
2018-01-26
"Mój Mały Przyjacielu" - owocowo - warzywnie.
[ czytaj więcej ]
2018-01-24
Warsztaty cukiernicze
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2016-05-31
ELEKTRONICZNA KSIĄŻECZKA - BAZA PAOMYSŁÓW

Uczniowie klasy przysposabiającej do pracy, zbliżają się do zakończenia całorocznego projektu edukacyjnego "Baza pomysłów", w ramach którego przygotowywali kreatywne pomoce dydaktyczne.
Udało się nam stworzyć kilkadziesiąt świetnych, kolorowych pomocy, z których uczniowie i nauczyciele mogą korzystać podczas lekcji i zajęć rewalidacyjnych. Zorganizowaliśmy dwie szkole wystawy naszych prac, na których swoje pomoce zaprezentowali także inni nauczyciele. Na bieżąco opisywaliśmy nasze działania na stronie szkoły oraz na blogu. Nadszedł czas ewaluacji naszego projektu. Informacją zwrotną dla nas jest duże zainteresowanie nauczycieli i uczniów naszymi pomocami. Aby utrwalić w ciekawej, dostępnej dla wszystkich formie nasze prace stworzyliśmy z uczniami na lekcjach funkcjonowania osobistego i społecznego elektroniczną książeczkę prezentującą produkty naszego projektu. Taką książeczkę możecie wykonać na stronie www.storyjumper.com .
Przed jej stworzeniem, przygotuj zdjęcia oraz teksty, które chcesz, aby znalazły się w Twojej książeczce. Po jej skomponowaniu istnieje możliwość udostępnienia na portalach społecznościowych, osadzenia na blogu czy stronie internetowej. Możesz się także podzielić nią, generując link. Niebawem kolejna niespodzianka, która jest efektem końcowym naszych rocznych zmagań z projektem.

Book titled 'Kreatywne pomoce dydaktyczne'Read this free book made on StoryJumper

Uczniowie klasy 2P
Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska


Galeria zdjęć

dodane przez