Aktualności
2018-12-09
Święto Chanuka w projekcie "Chawerim Towim- poznajmy się"
[ czytaj więcej ]
2018-12-09
Mikołajki w klasie 2B i 1A
[ czytaj więcej ]
2018-12-08
WIECZÓR Z ANIOŁAMI
[ czytaj więcej ]
2018-12-07
WYCIECZKA KOŁA TURYSTYCZNEGO DO POZNANIA
[ czytaj więcej ]
2018-12-05
Śpiewnik dla uczniów "Współczesna piosenka patriotyczna" w Ministerstwie Edukacji Narodowej
[ czytaj więcej ]
2018-12-02
PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU ETWINNING "A MOŻE POLSKA?"
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2016-06-14
"Jak nie czytam, jak czytam"

Kolejna akcja czytelnicza w Polsce
W związku z ogólnopolskim wydarzeniem promującym czytelnictwo uczniowie szkoły wzięli udział w akcji pod hasłem: „Jak nie czytam, jak czytam!”, która odbyła się w całej Polsce 10 czerwca o godz. 10.00.
W Obornikach miejscem wydarzenia był teren „Łazienek”. Uczniowie z szkół przyszli z wybraną książką. Ponadto uczniowie klas młodszych przebrali się za postacie z ulubionych baśni i bajek, natomiast starsi uczniowie za ulubionych bohaterów literackich. Warto było zabrać ze sobą poduszkę lub koc, które przydały się w czytelniczym pikniku.
Chętni uczniowie czytali fragmenty ulubionych książek, odbył się konkurs na najciekawsze przebranie. Władze miasta pan Burmistrz , Wiceburmistrz oraz naczelnik miasta i gminy Oborniki zaangażowali się w rozdawanie dzieciom słodkiego poczęstunku.
Organizatorami akcji w naszym mieście byli: Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Filia w Obornikach oraz Biblioteka Szkolna Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Obornik Pan Tomasz Szrama.

Bibliotekarz szkoły: Krystyna Nowak


Galeria zdjęć

dodane przez