Aktualności
2018-12-09
Święto Chanuka w projekcie "Chawerim Towim- poznajmy się"
[ czytaj więcej ]
2018-12-09
Mikołajki w klasie 2B i 1A
[ czytaj więcej ]
2018-12-08
WIECZÓR Z ANIOŁAMI
[ czytaj więcej ]
2018-12-07
WYCIECZKA KOŁA TURYSTYCZNEGO DO POZNANIA
[ czytaj więcej ]
2018-12-05
Śpiewnik dla uczniów "Współczesna piosenka patriotyczna" w Ministerstwie Edukacji Narodowej
[ czytaj więcej ]
2018-12-02
PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU ETWINNING "A MOŻE POLSKA?"
[ czytaj więcej ]
Aktualności z dnia 2016-11-10
KONKURS BEZPIECZNIE TU I TAM

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego Konkursu edukacyjnego Bezpiecznie Tu i Tam, którego celem jest podniesienie kompetencji dzieci i ich rodziców w zakresie bezpieczeństwa w sieci. W konkursie biorą udział uczniowie szkoły podstawowej oraz ich rodzice realizując kolejne aktywności konkursowe. Dzieci, poprzez zabawę, poznają najważniejsze zasady bezpieczeństwa online. Rodzice zdobędą kompetencje, które pomogą im zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech w internecie.

Za nami pierwsze spotkanie z rodzicami informujące o akcji i założeniach konkursu. Ważnym punktem zajęć z rodzicami było zapoznanie z platformą i kursem Bezpiecznie Tu i Tam oraz zmotywowanie do przejścia kursu. Ponadto rodzice otrzymali ulotkę z wzorem rodzinnej umowy o korzystaniu o korzystaniu z internetu. Podpisanie tego kontraktu pomoże ustalić z dzieckiem zasady mądrego używania technologii.

Zapraszamy wszystkich rodziców i nauczycieli do rejestrowania się na stronie Fundacja Orange i zbieranie punktów na konto naszej szkoły. Przed rejestracją warto kliknąć w zakładkę "Przewodnik" i zapoznać się z animacją instruktażową.

Koordynator Konkursu
Aleksandra Radzińska


Galeria zdjęć

dodane przez