Biuletyn Informacji Publicznej

W Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt.: „Uroki naszej okolicy” uczestniczymy od 10 lat. Konkurs ten organizowany jest przez Zespól Szkół im. Brata A. Kosiby w Wieliczce a jego tegoroczny temat brzmiał – „Po zimie świat się budzi”. W tym roku miała miał miejsce X jubileuszowy finał. Od marca uczniowie klasy 2Pb wykonywali fotografie przyrodnicze. Następnie wykonali albumu składający się z dziesięciu najlepszych zdjęć, oraz opisu regionu którego on dotyczy. W konkursie brali udział: Patryk Grajeta, Kamil Mitręga, Julia Samolak i Patryk Adamski. Nasza klasa w tym roku zdobyła wspaniałe I miejsce! O wynikach konkursu dowiedzieliśmy się telefonicznie. Podsumowując minione dziesięć lat, w konkursie braliśmy udział siedem razy. Uczestnicząc w konkursie od lat, udało nam się już zdobyć wszystkie miejsca: trzy razy I miejsce, dwa razy II miejsce, raz III miejsce oraz wyróżnienie. Uczniowie jako nagrody otrzymali praktyczne nagrody w postaci plecaków z wyprawką. Dzięki temu przygotowani są już do następnego roku szkolnego. Otrzymaliśmy również gry do używania w klasie. Wyniki konkursu będą opublikowane w ogólnopolskim miesięczniku pt.:”Poznaj swój kraj”.

Galeria zdjęć

Wychowawca klasy 2Pb

Maciej Pawlak