Biuletyn Informacji Publicznej

Być pracownikiem biura podróży i zorganizować wycieczkę dla nauczycieli i pracowników swojej szkoły? Dlaczego nie? W taką rolę wcielili się 12.10.2023 r. uczniowie w przedstawieniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas 5A, 7A, 8A włożyli ogrom serca i pracy, aby za pomocą skeczu pokazać, że dostrzegają nawet drobne detale niełatwej pracy oraz podziękować za okazane serce i zrozumienie. Oprawę muzyczną uroczystości przygotowali uczestnicy muzycznych
kół zainteresowań.
Również nauczyciele przygotowali dla uczniów niespodziankę – quiz multimedialny, w którym musieli odgadnąć patrząc na zdjęcie z dzieciństwa jaki to obecnie nauczyciel i zaznaczyć prawidłową odpowiedź na swoim telefonie. Zabawa wywołała wiele uśmiechu i ekscytacji po każdej zaznaczonej odpowiedzi, co dowodzi, że niespodzianka się udała!
Drodzy Nauczyciele z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w roku, w którym obchodzimy 250 rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej życzymy, aby Wasze sposoby nauczania były zawsze skuteczne, a relacje z uczniami pełne wzajemnego szacunku i zrozumienia. Niech każdy dzień będzie dla Was dniem pełnym małych i dużych sukcesów!

Organizatorzy

Galeria zdjęć