Biuletyn Informacji Publicznej

Dnia 29 maja  nasza szkoła obchodziła wyjątkowy Dzień Dziecka, który  został połączony z Dniem Sportu. Był to dzień pełen radości, zabawy i zdrowej rywalizacji, który na długo pozostanie, w pamięci wszystkich uczestników. O godzinie 9:00 na szkolnym boisku zebrały się wszystkie klasy wraz z nauczycielami. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego przemówienia Pani dyrektor szkoły, która przywitała wszystkich zgromadzonych, podkreślając, jak ważne jest połączenie zabawy z aktywnością fizyczną. Po ceremonii otwarcia nastąpiła krótka prezentacja harmonogramu dnia, a następnie rozpoczęły się konkurencje sportowe. Uczniowie wraz z wychowawcami zadbali również o zdrowe przekąski, które pozwoliły na szybkie uzupełnienie energii. Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób, wszyscy świetnie i aktywnie spędzili czas na świeżym powietrzu. Z  niecierpliwością czekamy na kolejne takie wydarzenia!

Organizatorzy