Biuletyn Informacji Publicznej

31.05.2023 – tego dnia odbył się w naszej szkole kolejny Dzień Sportu i Dzień Dziecka.

Zaczęliśmy już z samego rana. Uczniowie z poszczególnych klas przygotowywali zdrowe przekąski, które w efekcie znaleźć się miały na wspólnym stole.
O godzinie 10:00 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie tego wyjątkowego dnia, gdzie głos zabrała również p. Dyrektor Ewa Szczecińska, a następnie obejrzeliśmy krótki pokaz przygotowany przez Szkolny Klub Karate prowadzony przez p. Łukasza Pietrzaka. Po tej części uczniowie zostali podzieleni na grupy – pierwsza pozostała na boisku i wzięła udział w grach i zabawach sportowych prowadzonych przez p. Martynę. Druga grupa została podzielona na pół i wzięła udział w podchodach edukacyjnych. Tu uczniowie mieli na trasie 4 stacje, gdzie rozwiązywali zagadki z zakresu przyrody, języka polskiego lub obcego, a także matematyki.
O godzinie 12 pojawili się zaproszeni goście, a cała społeczność szkolna miała możliwość uczestniczyć w zajęciach z zawodnikami Klubu Sportów Walki – Kebon, lub zajęciach tanecznych.
Na zakończenie tego dość aktywnego dnia była wielka, szkolna „szama”, na którą złożyły się grillowane kiełbaski, ale przede wszystkim wszelkie smakołyki przygotowane przez uczniów – kanapki, owocowe szaszłyki, sałatki, koktajle. W międzyczasie p. Wojtek zaprezentował swoją „drugą twarz” i opowiedział o swoim wojskowym stylu życia.
Serdeczne podziękowania składamy jeszcze raz przybyłym gościom, którzy zechcieli ponownie uświetnić ten dzień.
Bardzo dziękujemy p. Agnieszce Maciołka z @Top Dance Studio (https://www.facebook.com/topdancepoznan )  za podzielenie się pasją tańca i  roztańczenie towarzystwa.
Ogromne podziękowania należą się również gościom z Klubu KEBON re’SQUAD   – Michał Pytel, Adam Malinowski, Józef Kruszyński, Jakub Toruński, Eryk Onderski, Nikodem Klonowski oraz sponsorowi HSI Academy.
Dziękujemy również wszystkim współpracownikom, którzy włączyli się do pomocy, aby ten dzień był jak najlepszy.
Mamy nadzieję, że wrażeń nie brakowało. Do zobaczenia za rok.

https://fb.watch/kZha14-he8/           – warto zobaczyć

Galeria zdjęć

                                                         Organizatorzy