Biuletyn Informacji Publicznej

Od marca uczniowie klasy 2Pb wykonywali fotografie przyrodnicze na  Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pt.: „Uroki naszej okolicy”. Konkurs ten organizowany jest przez Zespól Szkół im. Brata A. Kosiby w Wieliczce a jego tegoroczny temat brzmiał –  „Powitanie Wiosny”. W ramach konkursu wykonali albumu składający się z dziesięciu zdjęć, oraz opisu regionu którego on dotyczy. W poniedziałek 5 czerwca społeczność szkolna zgromadziła się w świetlicy szkolnej żeby uczestniczyć w posumowaniu konkursu. Podczas spotkania zaprezentowano zdjęcia wykonane przez uczniów klasy 2Pb, na których znajdowały się rośliny i zwierzęta które możemy spotkać w okolicy naszej szkoły. Później uczestnikom apelu zaprezentowano album ze zdjęciami, nad którego oprawą plastyczną czuwała Pani Katarzyna Golibrocka. Ostatecznie ogłoszono że członkowie klasy 2Pb zajęli we wspomnianym konkursie drugie miejsce w Polsce. W konkursie brali udział: Arkadiusz Kukla, Mikołaj Banasiak, Kaper Sierzchuła, Kacper Piechowiak, Kamil Mitręga, Patryk Adamski i Wojciech Mastyna. Podczas uroczystości Pani dyrektor Ewa Szczecińska zaprezentowała dyplom który otrzymaliśmy od organizatorów oraz nagrody. Każdy z uczestników otrzymał zestaw przydatny podczas wycieczek, składający się z: torby na ramię, termosu oraz gadżetów i pamiątek związanych z Wieliczką oraz słodycze. W konkursie uczestniczyliśmy po raz czwarty. Dotychczas udało nam się zdobyć: dwa razy pierwsze miejsce, wyróżnienie oraz w tym roku drugie miejsce. Wyniki konkursu będą opublikowane w ogólnopolskim miesięczniku pt.:”Poznaj swój kraj”.

Galeria zdjęć

Wychowawca klasy 2Pb

Maciej Pawlak