Biuletyn Informacji Publicznej

W dniu 7 czerwca mimo deszczowej pogody, lecz z uśmiechem na twarzy i z pozytywną energią klasy 8A, 8Ba, 8Bd oraz 5A wraz z wychowawcami udały się na integracyjny piknik przy ognisku w Agroturystyce pana P. Gronostaja w Marszewcu. Sama podróż była już wielką przygodą, gdyż na miejsce mieliśmy okazję przejechać tzw. „Balbiną”, którą niegdyś dowożono dzieci do szkół, a dzisiaj jest niezwykłą atrakcją. Po dotarciu na miejsce zaświeciło słońce i tak już pozostało – czyli w pełni zasłużyliśmy sobie na ten odpoczynek. Korzystaliśmy z wielu atrakcji na świeżym powietrzu – szukaliśmy wyjścia z zielonego labiryntu, graliśmy w piłkę, spacerowaliśmy wokół bujnej zieleni, stawów i zwierząt. Przy ognisku każdy usmażył dla siebie kiełbaski, nie brakowało rozmów i śmiechu. W drodze powrotnej obejrzeliśmy w Rożnowie zabytkowy dąb w dawnym dworskim parku. Spotkanie było ostatnim wyjazdem w tym roku szkolnym, a dla ósmoklasistów wyjazdem kończącym edukację w szkole podstawowej.

Wychowawcy

Galeria zdjęć