Biuletyn Informacji Publicznej

W czwartek kolejny dzień zbieraliśmy na terenie szkoły datki na rzecz XXXI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza zbiórka była połączona z zabawą karnawałową organizowaną przez Samorząd uczniowski. Dlatego dzisiaj nasz barek zmienił położenie. Nie zaszkodziło to akcji w żaden sposób, wręcz przeciwnie kupujących było jeszcze więcej niż w dniach poprzednich. Jutro czyli w piątek ostatni dzień naszej akcji na terenie szkoły. W naszym sklepiku będziemy oferować smaczne tortille, chrupiące frytki, kolorowe kanapki, domowe ciasta, napoje oraz zdrowe przekąski i owoce. Zachęcamy do dalszego napełniania orkiestrowej puszki. Może uda nam się wspólnymi siłami pobić dotychczasowy rekord zbiórki w szkole – został nam na to tylko jeden dzień!!! W tym możecie pomóc tylko Wy a więc czekamy na Was jutro! A teraz można zobaczyć fotorelację z naszej zbiórki i równolegle odbywającej się zabawy karnawałowej, która odbywała się dzisiaj na terenie szkoły. Przypominamy że w dalszym ciągu można również wpłacać datki na rzecz WOŚP poprzez nasza elektroniczną eSkarbonkę którą można znaleźć pod linkiem: LINK DO SKARBONKI

Do zobaczenia jutro Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

SIEMA!

Galeria zdjęć