Biuletyn Informacji Publicznej

We wtorek i środę kolejne dwa dni zbieraliśmy na terenie szkoły w Kowanówku datki na rzecz XXXI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. We wtorek oferowaliśmy gorące hot – dogi, a dzisiaj przygotowaliśmy smaczną pizzę. Dzisiaj spotkała nas niespodzianka, ponieważ do szkoły przyjechała emerytowana nauczycielka Pani Dorota Zydorczak, która zawsze wspierała nasza akcję. I tym razem nam pomogła, przywożąc wiele pysznych dań mi. galaretki, kanapki, ciasto oraz bardzo ciekawe gadżety które od razu się wyprzedały. Jutro czyli w czwartek mamy w szkole zabawę karnawałową i dlatego pozwolimy sobie na trochę szaleństwa, zrobimy słodki dzień! Będziemy oferować ciast i desery przygotowane przez nauczycieli szkoły. Nie zabraknie zdrowych przekąsek, owoców i napojów np. domowej lemoniady. Zachęcamy do dalszego napełniania orkiestrowej puszki. A więc czekamy na Was jutro! A teraz można zobaczyć fotorelację z naszej zbiórki która odbywała się dzisiaj na terenie szkoły. Przypominamy że w dalszym ciągu można również wpłacać datki na rzecz WOŚP poprzez nasza elektroniczną eSkarbonkę którą można znaleźć pod linkiem: LINK DO SKARBONKI
„Siema!”

Galeria zdjęć WOŚP