Biuletyn Informacji Publicznej

Na zaproszenie Obornickiego Ośrodka Kultury 8 grudnia 2023 roku uczniowie z klas 7A i 8A zaprezentowali przygotowane na zajęciach kółka muzycznego kolędy i piosenki świąteczne podczas spotkania z seniorami. Po raz trzeci mogliśmy wziąć udział w „Kolędowaniu z seniorami” obornickich klubów. Na scenie wspólnie z Klubem Jagiellonka uczniowie wykonali na bum bum rurkach piosenkę „Zima się zaczyna”, w której partię solową zaśpiewał Oskar z klasy szóstej. Następnie Patryk, Bartosz, Jakub, Natalia i Marika z klasy siódmej zagrali  na dzwonkach z rączką kolędę „Gdy się Chrystus rodzi” . Na koniec naszego występu Oskar zaśpiewał współczesną „Co-lędę”. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość pokazania talentów naszych uczniów w środowisku lokalnym oraz  piękne świąteczne  muzykowanie.

Monika Bąkowska

Galeria zdjęć