Biuletyn Informacji Publicznej

W dniu 7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Mikołajkowy Otwarty Turniej Sudoku pod patronatem Burmistrza Obornik. Sześcioro uczniów naszej szkoły także brało udział w Turnieju, większość z nich rozwiązywała łamigłówki ze specjalnej, Różowej kategorii.

Wszyscy uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać poprawnie jak najwięcej Sudoku w ciągu jednej godziny zegarowej. W turnieju brało udział ponad 60 osób: większość uczniów klas 4-8, ale także osób dorosłych – wszyscy w skupieniu i ciszy rozwiązywali kolejne łamigłówki.
Mistrzem Turnieju Sudoku w kategorii Różowej okazała się Natalia Ł. z klasy 7 (8A), natomiast tytuł wicemistrza zdobył Kacper S. z klasy 2Pb.
Na wielkie i wspaniałe wyróżnienie zasługuje uczeń naszej szkoły: Witold K z klasy 8Bb., który startując w kategorii od lat 16 (czyli rywalizując z dorosłymi) zajął pierwsze miejsce, zdobywając tytuł Mistrza w tej kategorii!
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy do dalszych treningów, rozwiązywania łamigłówek, bo główkowanie się opłaca!

Małgorzata Popa, Natalia Walkowska

 

Galeria zdjęć