Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół wokalny składający się z uczniów klasy czwartej Julię Mantas, Dominikę Kryś i Pawła Suchego oraz solistę z klasy szóstej Oskara Krzana wyśpiewał, pierwszą nagrodę na XII Powiatowym Festiwalu Piosenki Ekologicznej „Zielone nuty” w kategorii „Najpiękniejsza piosenka o tematyce ekologicznej”. Organizatorem imprezy był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kłecku oraz Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Nasi reprezentanci wykonali piosenkę „MOJA PLANETA ZIEMIA” autorstwa Kasi Zaniat, którą zinterpretowali zgodnie z regulaminem konkursu, co doceniło jury. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy po raz pierwszy wziąć udział w prezentacjach piosenek ekologicznych na scenie Centrum Kultury w Gnieźnie i jednocześnie dziękujemy za wparcie finansowe sponsorom Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach oraz firma przewozowa Carpe Diem. FUH.  Sadowska Jolanta, którzy umożliwili  dzieciom dojazd na festiwal, a organizatorom za ciepłe i gościnne przyjęcie.

Monika Bąkowska i Ewelina Dudek

Galeria zdjęć