Biuletyn Informacji Publicznej

Do realizacji projektu zaproszeni zostali uczniowie klas z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim 5A oraz z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu  umiarkowaną lub znaczną 5Bb, 6B, 7Bb, 8Bd.  W pierwszym etapie pani bibliotekarka zapoznała uczniów z techniką czytania książek – Kamishibai, po czym uczniowie, pod kierunkiem wychowawców, wykonali w  technice komputerowej historie wybranej książki z biblioteki, na kartach Kamishibai. Zwieńczeniem projektu było czytanie książek przez uczniów młodszym uczniom z klas nauczania wczesnoszkolnego. 

                                                                                                                                                                                                          Krystyna Nowak 

Galeria zdjęć