Biuletyn Informacji Publicznej

Zdjęcia są dla nas najpiękniejszą pamiątką ważnych wydarzeń w życiu. Przywołują też wspomnienia osób, które spotkaliśmy na swojej drodze, toteż miłą niespodzianką dla każdego pracownika naszej szkoły, był moment obdarowania go portretem, wykonanym przez uczennicę szkoły przysposabiającej do pracy – Izabellę Ułanowską. Przez cały rok szkolny 2022/2023, Iza szkicowała ołówkiem wizerunki, na podstawie zdjęć, a każdy z nich rysowała w charakterystyczny sposób, ujmując podobieństwo. Większość tych prac powstała w domu, w czasie wolnym, sprawiając autorce dużo radości i satysfakcji. Na zajęciach funkcjonowania osobistego i społecznego dzieła te, zostały zebrane, opracowane a następnie wydane w formie fotoksiążki ”PORTRETY PRACOWNIKÓW SZKOŁY”. Jeden z egzemplarzy znajduje się w szkolnej bibliotece. Zapraszamy do obejrzenia!

Elżbieta Ignaszczak

Galeria zdjęć