Biuletyn Informacji Publicznej

Jesteśmy dumni z naszych utalentowanych uczennic, które zdobyły drugie miejsce spośród 275 prac w konkursie „Prawa dziecka moimi oczami”. Konkurs ten zorganizowany został przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu, a wyzwanie podjęły: Patrycja Nogacz oraz Wiktoria Szweda z klasy 8Bd. Dziewczęta nakręciły spot promujący prawa dzieci. Nad projektem czuwała Pani Beata Zdancewicz oraz Pan Dawid Bentkowski. To niezwykle ważny sukces, który podkreśla zaangażowanie naszych uczennic w ważne społeczne tematy oraz ich zdolności artystyczne i refleksyjne.

Patrycja i Wiktoria podjęły wyzwanie i włożyły wiele wysiłku oraz serca w przygotowanie swojej pracy konkursowej, która wyrażała ich własne spojrzenie na temat praw dziecka, ale także była wyrazem ich kreatywności i wrażliwości.

Drugie miejsce w konkursie to dla naszej szkoły ogromne osiągnięcie i powód do dumy. To dowód na to, że nasza szkoła nie tylko stawia na rozwój intelektualny, ale również wspiera rozwój wartości społecznych i empatii u swoich uczniów.

Gratulujemy jeszcze raz naszym uczennicom i życzymy im dalszych sukcesów zarówno w dziedzinie sztuki, jak i zaangażowania społecznego!