Biuletyn Informacji Publicznej

W dniach od 22 do 26 stycznia 2024 roku – na terenie Zespołu Szkół w Kowanówku odbywał się tydzień z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W ramach XXXII finału prowadziliśmy szkolny sklep i barek, z którego dochód przeznaczyliśmy na cel tegorocznego finału, czyli zbieraliśmy datki na leczenie płuc po pandemii. Codziennie w sklepiku oferowaliśmy smaczne napoje oraz zdrowe przekąski, owoce oraz użyteczne gadżety. Natomiast w barku oferowaliśmy dania na ciepło takie jak: smaczne bułki i kanapki śniadaniowe, hot – dogi, gorące pizzerinki, bardzo smaczne gofry z owocami i bitą śmietaną, frytki, pizzę oraz zapiekanki, ślimaczki z serem i szynką, sałatkę warzywną. W środę był słodki dzień, podczas którego oferowaliśmy smaczne domowe ciasta. Nasza puszka napełniała się szybko i prawie zabrakło w niej miejsca. A teraz można zobaczyć fotorelację z naszej zbiórki.

Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Siema!

Galeria zdjęć