Biuletyn Informacji Publicznej

23 czerwca 2023 roku to dzień zakończenia roku szkolnego 2022/2023. O godz.8.15 uczniowie klas 1-3 rozpoczęli oficjalną uroczystość od odśpiewania hymnu państwowego i szkolnego. Starsze klasy zgromadziły się w świetlicy szkolnej o godz.8.45 by w obecności rodziców świętować koniec nauki. Na apelu świadectwa z wyróżnieniem i świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej oraz Przysposabiającej do Pracy wręczyła uczniom Pani Dyrektor Ewa Szczecińska. Kapituła Odznaki Patrona Szkoły w bieżącym roku na wnioski wychowawców przyznała wyróżniającym się uczniom 15 brązowych i srebrnych odznak. Nagrody odebrali również aktywnie działający w kole informatycznym i Caritas. Jak co roku docenieni zostali czytający książki ze szkolnej biblioteki. Wszystkim uczniom i rodzicom życzymy bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 4 września 2023 roku!

Galeria zdjęć

Monika Bąkowska