Biuletyn Informacji Publicznej

18 stycznia 2024 roku w Publicznej Bibliotece w Obornikach po raz siódmy zorganizowaliśmy  Przegląd Twórczości ks. Jana Twardowskiego. W gościnnych murach biblioteki uczniowie klas 4 -8 szkół nr 2, nr 3 i nr 4 w Obornikach oraz ZSS w Kowanówku recytowali wiersze naszego Patrona szkoły. Tematem przewodnim tegorocznego przeglądu  była „Tajemnica stajenki betlejemskiej”. W programie znalazły się także opowiadania o Bożym Narodzeniu  napisane przez księdza Twardowskiego, które czytali seniorzy z obornickich klubów „Jagiellonka” oraz „Miły dzień”. Między recytacjami uczniowie z klas 4A, 7A oraz 8A wykonali kolędy i utwory bożonarodzeniowe. Każdy uczestnik z rąk Pani Dyrektor Ewy Szczecińskiej otrzymał dyplom i nagrodę ufundowaną przez Drukarnię Świętego Wojciecha w Poznaniu. Na ręce Dyrektora Biblioteki Pana Mateusza Klepki składamy podziękowania za pomoc w organizacji.

 Agnieszka Garstecka, Monika Bąkowska, Beata Tomaszewska

Galeria zdjęć