Biuletyn Informacji Publicznej

Dnia 25 kwietnia 2024 roku Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku odwiedziła Pani Izabela Ziętka Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej oraz Wielkopolski Kurator Oświaty Pan Igor Bykowski. W spotkaniu uczestniczył również przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Obornikach Pan Krzysztof Poszwa – Naczelnik Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Obywatelskich. 

Wizytujący placówkę mieli możliwość obserwacji zajęć edukacyjnych. Omówiono różne aspekty dotyczące kształcenia uczniów ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi. Zarówno Pani Podsekretarz Stanu jak i Kurator Oświaty byli pod wrażeniem położenia Szkoły na terenie zabytkowego parku. Docenili prace związane z termomodernizacją i infrastrukturą szkoły. 

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, po czym wizytujący udali się do Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Owińskach. 

Dyrektor szkoły
Ewa Szczecińska

 

Galeria zdjęć