Biuletyn Informacji Publicznej

W dniu 25 kwietnia uczniowie klasy 5A Eryk Sochalski, Jakub Mordal oraz Gracjan Drzewiecki reprezentowali z sukcesem naszą szkołę w Międzyszkolnym Integracyjnym Konkursie Poezji „Akademia Pana Kleksa na wesoło”, który odbył się w Poznaniu w  ZSS  nr  102.
Uczniowie recytowali wiersz Jana Brzechwy „Kaczka Dziwaczka” i mimo wielkiej tremy, spowodowanej dużą ilością widzów oraz uczestników i wysokiego spisali się na MEDAL! BRAWO!
Przy okazji bardzo dziękujemy Organizatorom za możliwość uczestnictwa w tak prestiżowym konkursie, piękne nagrody oraz atmosferę sprzyjającą integracji zarówno uczniów jak i nauczycieli!

                                                                                                                                                                                                                                                                      Beata Tomaszewska

 

Galeria zdjęć