Biuletyn Informacji Publicznej

Ostatnia wycieczka Koła Turystycznego im. Kazimierza Nowaka, odbyła się do Rogoźna. W wycieczce uczestniczyły klasy 8Ba, 2Pb oraz 3P. Pojechaliśmy tam, żeby zwiedzić piekarnię i poznać prace w niej wykonywane. Po piekarni oprowadzała nas Pani Marlena Jesse. W trakcie naszego pobytu dowiedzieliśmy się jak powstaje chleb od ziarenka do bochenka. Uczestniczyliśmy również w warsztatach, podczas których każdy uczestnik wycieczki, własnoręcznie mógł wyrobić bochenek chleba lub bułkę. Zostaliśmy również poczęstowani pysznymi pączkami, które wyrabiane są w piekarni. Pobyt w piekarni zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, ze względu na czystość i porządek, który tam panował. Mogliśmy na własne oczy zobaczyć jak ciężka jest praca piekarza. Bardzo miło nas przyjęła oprowadzająca po piekarni i wyjaśniająca zawiłości wyrabiania chleba Pani Marlena Jesse. Dziękujemy bardzo za miłe przyjęcie!!!

Opiekun Koła Turystycznego Maciej Pawlak

 

Galeria zdjęć