Biuletyn Informacji Publicznej

W piątek, 17 listopada, odbyło się przedstawienie wyników oraz rozdanie nagród za udział w Konkursie wiedzy na temat pogody w ramach projektu “Liczymy na dobrą pogodę”. Poziom wszystkich prac był dobry i bardzo zbliżony, jednak udało się wyłonić zwycięzców:

I miejsce: Bartosz, klasa 7A II miejsce: Dajana, klasa 8A II miejsce: Mikołaj, klasa 8A III miejsce: Nikodem, klasa 7A

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci gier planszowych lub karcianych, a wszyscy uczestnicy otrzymali drobny upominek oraz dyplom pamiątkowy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!Organizacja projektu oraz zakup nagród możliwy dzięki dofinansowaniu Fundacji mBanku w ramach X edycji programu mPotęga.

Natalia Walkowska – Koordynator projektu „Liczymy na dobrą pogodę”.

Galeria zdjęć