Biuletyn Informacji Publicznej

Dzisiaj przeżyliśmy wiele chwil emocji i dobrej zabawy, podczas sportowych zmagań w Wiardunkach. Każdy z uczestników mógł wykazać się sprawnością fizyczną w różnych konkurencjach: bieg na 30 metrów, rzut piłką do kosza, rzut lotkami, rzut ringiem, rzut woreczkiem do kosza. Dobra współpraca okazała się niezbędna podczas konkurencji „głosem do celu” i „bliźniaki”. W czasie sztafety, w każdym zespole występował również nauczyciel. Nas wspierał Pan Wojtek. Po tych zmaganiach zjedliśmy pyszne kiełbaski z sałatką, a później ciasta. Nasz wysiłek został doceniony i obdarowani zostaliśmy dyplomami, medalami i nagrodami.

Dziękujemy wszystkim Pracownikom i Uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wiardunkach za wspaniałą atmosferę i świetną organizację X SPOTKANIA INTEGRACYJNO – SPORTOWEGO „ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO”!

Ewelina Dudek

Galeria zdjęć