Biuletyn Informacji Publicznej

W przedostatnim dniu roku szkolnego 2022/2023 w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie projektu ekologicznego „Razem dla przyszłości – będziemy wspólnie w Europie aktywni dla naszego środowiska”. 

W trakcie realizacji Projektu Erasmus + od 1 listopada 2020 roku do czerwca br. w ZSS w Kowanówku ​​odbyły się trzy wyjazdy szkoleniowe dla nauczycieli. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli także w zagranicznych wycieczkach na Węgry, do Belgii oraz do Niemiec. Gościliśmy również partnerów projektu w naszych murach. Uczniowie spotykali się podczas wideokonferencji, brali udział w licznych zajęciach warsztatowych, konkursach o tematyce proekologicznej. Był to bardzo owocny czas dla całej społeczności szkolnej, a wspólne chwile zostały uwieńczone w fotoksiążce, którą otrzymali uczniowie biorący udział w projekcie. Liczymy, że współpraca i przyjaźń między szkołami przetrwa kolejne lata.

Anna Nawrocka- koordynatorka projektu

Galeria zdjęć