W ostatni poniedziałek 22 czerwca zakończyliśmy akcję zbiórki pokarmu dla kotów. Nawiązując do obchodzonego corocznie „Dnia Kota”, uczniowie Zespołu Szkół w Kowanówku, przez okres dwóch miesięcy, zbierali karmę dla naszych futrzastych przyjaciół. W jej wyniku zebraliśmy dużą ilość pokarmu, a efekty zbiórki można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Przeznaczymy ja na dokarmianie naszej szkolnej kotki, która z zadowolenia pociera łapki! Jednak większość zebranej karmy przekażemy schronisku „Azorek” w Obornikach. Dziękujemy bardzo wszystkim darczyńcom za aktywny udział w zbiórce. Wzięli w niej udział: Kinga Sówka, Katrzyna Perek, Adrian Szrama, Kamil Waligórski, Mikołaj Waligórski, Kacper Czepczor, Martyna Węgrzak, Ksawery Chudy, Maja Charubin, Nikolas Gaszyński, Szymon Chromiak, Maria Kulmińska, Jakub Bocheński, Zofia Głodkowska, Bartosz Wojdziak. Bardzo dziękuję za postawę empatii wobec zwierząt
i przekazane pożywienie, do zobaczenia za rok! Przy okazji życzę wszystkim bardzo udanych wakacji!!!
Organizator zbiórki
Maciej Pawlak

